Liga Campionilor UEFA 18
Europa League 18
UEFA Europa Conference League 18
Premier League 1
LaLiga 1
Bundesliga 9
Serie A 2
Ligue 1 9
Eredivisie 9
Liga Portugal 1
Braziliei Série A 3
Prima Ligă Scoțiană 6
|
Meciurile intre cele doua echipe
Flamengo RJ 4 67% Egalitati 1 17% Atlético PR 1 17% Vezi complet {"lg_-1":[20,9,17,46],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_20":[13,5,16,34],"lg_20_6":[4,null,2,6],"lg_249":[1,null,1,2],"lg_249_6":[1,null,1,2],"lg_250":[2,null,null,2],"lg_250_6":[2,null,null,2],"lg_476":[3,4,null,7],"lg_476_6":[3,3,null,6],"lg_600":[1,null,null,1],"lg_600_6":[1,null,null,1]} |
|
|
FLA
Ultimele 6 meciuri
Victorii 2 33% Egalitati 3 50% Pierderi 1 17% Vezi complet {"lg_-1":[39,12,9,60],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_20":[14,4,7,25],"lg_20_6":[3,2,1,6],"lg_344":[10,3,2,15],"lg_344_6":[4,2,null,6],"lg_249":[9,3,null,12],"lg_249_6":[6,null,null,6],"lg_476":[6,1,null,7],"lg_476_6":[5,1,null,6],"lg_600":[null,1,null,1],"lg_600_6":[null,1,null,1]} |
APR
Ultimele 6 meciuri
Victorii 1 17% Egalitati 2 33% Pierderi 3 50% Vezi complet {"lg_-1":[30,10,20,60],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_20":[10,4,13,27],"lg_20_6":[1,1,4,6],"lg_462":[6,3,5,14],"lg_462_6":[2,2,2,6],"lg_250":[10,null,2,12],"lg_250_6":[5,null,1,6],"lg_476":[4,3,null,7],"lg_476_6":[4,2,null,6]} |
|
FLA
gazde meciuri:
Victorii 4 67% Egalitati 1 17% Pierderi 1 17% Vezi complet {"lg_-1":[21,4,6,31],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_20":[8,1,4,13],"lg_20_6":[3,1,2,6],"lg_344":[6,null,2,8],"lg_344_6":[5,null,1,6],"lg_249":[4,2,null,6],"lg_249_6":[4,2,null,6],"lg_476":[3,null,null,3],"lg_476_6":[3,null,null,3],"lg_600":[null,1,null,1],"lg_600_6":[null,1,null,1]} |
APR
meciuri in calitate de oaspete
Victorii 3 50% Egalitati 1 17% Pierderi 2 33% Vezi complet {"lg_-1":[12,3,14,29],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_20":[4,1,9,14],"lg_20_6":[1,1,4,6],"lg_462":[3,null,3,6],"lg_462_6":[3,null,3,6],"lg_250":[4,null,2,6],"lg_250_6":[4,null,2,6],"lg_476":[1,2,null,3],"lg_476_6":[1,2,null,3]} |
|
|
Intreaga statistica
Meciuri jucate: 60
Meciuri jucate: 60
Goluri
(Marcate/Primite) 133
2.22
0.88
53
79
1.32
1.05
63
Sub/Peste
1.5
11
49
18%
82%
22
38
37%
63%
2.5
25
35
42%
58%
32
28
53%
47%
3.5
33
27
55%
45%
48
12
80%
20%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
31
29
52%
48%
26
34
43%
57%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
24
36
40%
60%
20
40
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
53
7
88%
12%
44
16
73%
27%
|
|
FLA
Meciuri urmatoare
Dificultate APR
| |
Uşor 1
Greu 5
| |
BrC
10/28/2021
Br1
10/31/2021
Br1
11/02/2021
Br1
11/06/2021
Br1
11/09/2021
Br1
11/11/2021
BrC
10/28/2021
Br1
10/30/2021
Br1
11/02/2021
Br1
11/07/2021
Br1
11/10/2021
Br1
11/13/2021
Vezi complet
| |
| Lu | Ma | Mi | Jo | Vi | Sâ | Du |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Lu | Ma | Mi | Jo | Vi | Sâ | Du |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Lu | Ma | Mi | Jo | Vi | Sâ | Du |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |











